FANDOM


Historie World of WacraftAneb jak to vsechno začalo:)

[1] Historie světa se píše již deset let. Začalo to první dílem WarCraft, což byla fantasy strategie v reálném čase – soustředila se na krvelačný souboj lidí a orků. Přišla jako druhá po zakladateli žánru Dune 2 a definovala mnohé herní mechanismy, jako třeba průchody družiny jeskyní, či mise bez výstavby základny. WarCraft II par rozvíjel zaběhnutý příběh a kvalitativně ve své době silně zabodoval. V té době jsme oplakali i zrušenou adventuru s podtitulem Lord of Clans, kterou Blizzard zrušil z důvodu nezájmu o tento žánr. Třetí WarCraft přešel do 3D, přidal více stran konfliktu a zaměřil se na nové nebezpečí z jiné dimenze, tzv. Burning Legions. World of WarCraft navazuje na poslední události. Zajímavé jsou i posuny: zatímco v prvním díle byl Sir Lothar statečný voják, ve druhém mrtvý hrdina a nyní? Legenda.


By Mek 18:53, 15. december 2007 (UTC)

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Also on FANDOM

Random Wiki